Wiąz syberyjski  'Aurea'

Wiąz syberyjski 'Aurea' Ulmus pumilia 'Aurea'

30,00 zł

  • Pojemnik C2, C3, C5
  • Model Wys. Forma Pienna Wys. 65-210 cm

Ulmus pumilia  'Aurea' 

   Drzewko rosnące średnio silnie o pięknych jasno żółto wybarwionych liściach, dorasta do 4m w ciągu 10 lat. Korona zwarta gęsta. Walorem jest stabilne i całoroczne intensywne wybarwienie liści, należy tu powiedzieć że nie zaobserwowaliśmy uszkodzeń związanych z intensywnym nasłonecznieniem czyli tak zwanym przypalaniem liści.

  Pięknie koresponduje z kolorami ogrodu gdzie rozświetla nasadzenia swą intensywną barwą. Wiąz ten nie choruje oraz nie zaobserwowano działania żadnych szkodników a także  nie ma zbytnich wymagań glebowych i stanowiska posadzenia.

 

  • Pojemnik C2, C3, C5
  • Model Wys. Forma Pienna Wys. 65-210 cm

Napisz swoją recenzję

Wiąz syberyjski  'Aurea'

Wiąz syberyjski 'Aurea'

Ulmus pumilia   'Aurea'     Drzewko rosnące średnio silnie o pięknych jasno żółto wybarwionych liściach, dorasta do 4m w ciągu 10 lat. Korona zwarta gęsta. Walorem jest stabilne i całoroczne intensywne wybarwienie liści, należy tu powiedzieć że nie zaobserwowaliśmy uszkodzeń związanych z intensywnym nasłonecznieniem czyli tak zwanym przypalaniem liści.   Pięknie koresponduje z kolorami ogrodu gdzie rozświetla nasadzenia swą ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »