Buk zwyczajny  'Purpurea Pendula'

Buk zwyczajny 'Purpurea Pendula' Fagus sylvatica 'Purpurea Pendula'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.40-60 cm

Fagus sylvatica  'Purpurea Pendula' (Buk pospolity, Buk zwyczajny)

    Drzewo wolno rosnące o zwisających gałęziach, tworzące dość wąską koronę , podobna pokrojem do odmiany 'Pendula' , ale nieco wolniej rosnąca o liściach ciemno-purpurowych- jesienią przebarwiające się na żółto. Wymaga szczepienia na kilkuletnich siewkach "pod koronę" ewentualnie rozmnażania z sadzonek i wczesnego okrzesywania i sztucznego podtrzymywania przewodnika. Nadaje się do małych ogrodów.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.40-60 cm

Napisz swoją recenzję

Buk zwyczajny  'Purpurea Pendula'

Buk zwyczajny 'Purpurea Pendula'

Fagus sylvatica   'Purpurea Pendula' (Buk pospolity, Buk zwyczajny)     Drzewo wolno rosnące o zwisających gałęziach, tworzące dość wąską koronę , podobna pokrojem do odmiany 'Pendula' , ale nieco wolniej rosnąca o liściach ciemno-purpurowych- jesienią przebarwiające się na żółto. Wymaga szczepienia na kilkuletnich siewkach "pod koronę" ewentualnie rozmnażania z sadzonek i wczesnego okrzesywania i sztucznego podtrzymywania ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »