Świerk serbski 'Nana'

Świerk serbski 'Nana' Picea omorika 'Nana'

32,00 zł

Wyczerpanie zapasów

  • Pojemnik C1,5 , C2
  • Model Wys. 15-20 cm

Picea omorika  'Nana'

    Karłowa odmiana świerka serbskiego o pięknym zielonym kolorze i bardzo zwartej budowie stożka, lekko rozchylonego u podstawy bardzo często zauważyć można przerastanie się stożków wzrostu/ najczęściej nawet kilku/ . Roślina dekoracyjna o niewielkim rocznym przyroście rozmnażana przez szczepienie lub przez sadzonki .

       Przydatność: ogrody przydomowe ,dekoracyjne kompozycje karłowych świerków

  • Pojemnik C1,5 , C2
  • Model Wys. 15-20 cm

Napisz swoją recenzję

Świerk serbski 'Nana'

Świerk serbski 'Nana'

Picea omorika   'Nana'     Karłowa odmiana świerka serbskiego o pięknym zielonym kolorze i bardzo zwartej budowie stożka, lekko rozchylonego u podstawy bardzo często zauważyć można przerastanie się stożków wzrostu/ najczęściej nawet kilku/ . Roślina dekoracyjna o niewielkim rocznym przyroście rozmnażana przez szczepienie lub przez sadzonki .        Przydatność: ogrody przydomowe ,dekoracyjne kompozycje karłowych świerków
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »