Buk zwyczajny  'Asplenifolia'

Buk zwyczajny 'Asplenifolia' Fagus sylvatica 'Asplenifolia'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 20-60cm

Fagus sylvatica  'Asplenifolia'

       Buk zwyczajny (buk pospolity) 'Asplenifolia' odmiana o relatywnie wolnym wzroście w porównaniu do gatunku.  Liście wąskie, zatokowo klapowane. Na końcach długopędów są wąskie, bez klap  tylko pofalowane. Polecana dla kolekcjonerów i miłośników rzadkich, oryginalnych drzew.

              Zastosowanie: ze względu na wolny wzrost nadaje się do ogrodów przydomowych.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 20-60cm

Napisz swoją recenzję

Buk zwyczajny  'Asplenifolia'

Buk zwyczajny 'Asplenifolia'

Fagus sylvatica  'Asplenifolia'        Buk zwyczajny (buk pospolity)  'Asplenifolia' odmiana o relatywnie wolnym wzroście w porównaniu do gatunku.  Liście wąskie, zatokowo klapowane. Na końcach długopędów są wąskie, bez klap  tylko pofalowane. Polecana dla kolekcjonerów i miłośników rzadkich, oryginalnych drzew.               Zastosowanie: ze względu na wolny wzrost nadaje się do ogrodów przydomowych.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »