Świerk pospolity 'Golden Star'

Świerk pospolity 'Golden Star' Picea abies 'Golden Star'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Picea abies  'Golden Star'

     Ciekawa i mało znana odmiana świerka o intensywnie żółtych młodych rozwijających się przyrostach, później stopniowo zielonych. Rośnie dość silnie może wolniej od świerka pospolitego ale ładnie zwarto pokrojowo.

Napisz swoją recenzję

Świerk pospolity 'Golden Star'

Świerk pospolity 'Golden Star'

Picea abies   'Golden Star'      Ciekawa i mało znana odmiana świerka o intensywnie żółtych młodych rozwijających się przyrostach, później stopniowo zielonych. Rośnie dość silnie może wolniej od świerka pospolitego ale ładnie zwarto pokrojowo.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »