Świerk pospolity 'Cupressina'

Świerk pospolity 'Cupressina' Picea abies 'Cupressina'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30 - 70 cm

Picea abies  'Cupressina'

    Świerk dorastający do 20 m wysokości o wąskiej, prawie kolumnowej budowie. Gałązki wzniesione prawie pionowo, barwa igieł ciemnozielona. Rośnie średnio szybko ,zauważalny i dosyć odróżniający się wyglądem od świerka pospolitego . Przydatność :średniej i dużej wielkości ogrody ,tereny zieleni miejskiej .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 30 - 70 cm

Napisz swoją recenzję

Świerk pospolity 'Cupressina'

Świerk pospolity 'Cupressina'

Picea abies   'Cupressina'     Świerk dorastający do 20 m wysokości o wąskiej, prawie kolumnowej budowie. Gałązki wzniesione prawie pionowo, barwa igieł ciemnozielona. Rośnie średnio szybko ,zauważalny i dosyć odróżniający się wyglądem od świerka pospolitego . Przydatność :średniej i dużej wielkości ogrody ,tereny zieleni miejskiej .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »