Świerk kłujący 'The Blues'

Świerk kłujący 'The Blues' Picea pungens 'The Blues'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20 - 30 cm

Picea pungens 'The Blues'

          Odmiana świerka kłującego o najlepszym wybarwieniu igieł. Pokrój tej odmiany stożkowy o regularnym kształcie, i bardzo gęsto ułożonych gałęziach. Dorasta do 2m wysokości i 1m szerokości rocznie przyrasta około 20cm. Igły grube bardzo kłujące, ułożone promieniście na pędach. Odmiana bardzo łatwa w uprawie i mało wymagająca. Najlepiej rośnie w miejscach słonecznych i osłoniętych. Gleba powinna być średnio żyzna i dobrze przepuszczalna. Odmiana cechuje się dobrą wytrzymałością na niskie temperatury. Nadaje się do małych ogrodów przydomowych. Odmiana wprowadzona do handlu w 1972r w USA.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20 - 30 cm

Napisz swoją recenzję

Świerk kłujący 'The Blues'

Świerk kłujący 'The Blues'

Picea pungens 'The Blues'           Odmiana świerka kłującego o najlepszym wybarwieniu igieł. Pokrój tej odmiany stożkowy o regularnym kształcie, i bardzo gęsto ułożonych gałęziach. Dorasta do 2m wysokości i 1m szerokości rocznie przyrasta około 20cm. Igły grube bardzo kłujące, ułożone promieniście na pędach. Odmiana bardzo łatwa w uprawie i mało wymagająca. Najlepiej rośnie w miejscach słonecznych i osłoniętych. Gleba powinna być ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »