Buk zwyczajny  'Cochleata'

Buk zwyczajny 'Cochleata' Fagus sylvatica 'Cochleata'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.30-40cm

Fagus sylvatica 'Cochleata'

Idealnie nadająca się odmiana buka do małych ogrodów, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Drzewo to rośnie bardzo wolno i wykształca formę krzewiastą lub gęstą koronę osadzoną na krótkim pniu.

Liście tego buka są zaokrąglone, ząbkowane, koronę z czasem tworzy bardzo gęstą i osiąga po wielu latach do 5 metrów wysokości. Wymagania tego drzewa są takie jak dla buka zwyczajnego, jednak preferuje stanowiska w pełnym słońcu.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys.30-40cm

Napisz swoją recenzję

Buk zwyczajny  'Cochleata'

Buk zwyczajny 'Cochleata'

Fagus sylvatica 'Cochleata' Idealnie nadająca się odmiana buka do małych ogrodów, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Drzewo to rośnie bardzo wolno i wykształca formę krzewiastą lub gęstą koronę osadzoną na krótkim pniu. Liście tego buka są zaokrąglone, ząbkowane, koronę z czasem tworzy bardzo gęstą i osiąga po wielu latach do 5 metrów wysokości. Wymagania tego drzewa są takie jak dla buka zwyczajnego, jednak preferuje ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »