Świerk kłujący 'Schovenhorst'

Świerk kłujący 'Schovenhorst' Picea pungens 'Schovenhorst'

28,00 zł

  • Pojemnik P11; C2
  • Model Wys. 15 - 25 cm

Picea pungens  'Schovenhorst'

     Odmiana wolno rosnąca, po 10 latach osiąga jedynie 2,5m wysokości. Pokrój choinkowy bardzo gęsty. Igły srebrzyste, promieniście ułożone pięknie mieniące się w słońcu. Roślina cechuje się pięknymi ciemnobrązowymi szyszkami o pofalowanym kształcie. Odmiana polecana dla amatorów ogrodnictwa, mrozoodporna o bardzo małych wymaganiach glebowych. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym. Polecana do nasadzeń pojedynczych, na skalniakach bądź rabatach. Odmiana wyselekcjonowana w Holandii.

  • Pojemnik P11; C2
  • Model Wys. 15 - 25 cm

Napisz swoją recenzję

Świerk kłujący 'Schovenhorst'

Świerk kłujący 'Schovenhorst'

Picea pungens   'Schovenhorst'      Odmiana wolno rosnąca, po 10 latach osiąga jedynie 2,5m wysokości. Pokrój choinkowy bardzo gęsty. Igły srebrzyste, promieniście ułożone pięknie mieniące się w słońcu. Roślina cechuje się pięknymi ciemnobrązowymi szyszkami o pofalowanym kształcie. Odmiana polecana dla amatorów ogrodnictwa, mrozoodporna o bardzo małych wymaganiach glebowych. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym. Polecana do nasadzeń ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »