Świerk kłujący 'Moerheim'

Świerk kłujący 'Moerheim' Picea pungens 'Moerheim'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.10-30cm

Picea pungens  'Moerheim'

     Odmiana cechująca się dość szybkim wzrostem po 10 latach osiąga nawet 3m wysokości, natomiast starszy egzemplarze osiągają 14m wysokości. Pokrój rośliny wąsko stożkowy, igły ułożone bardzo gęsto. Igły bardzo ostre, kłujące, długie wybarwione na kolor niebiesko biały. Roślina cechuje się małymi wymaganiami glebowymi, wysoko mrozoodporna. Świetnie nadaje się do kompozycji jak świetnie wygląda posadzona na dużej przestrzeni. Odmiana wyselekcjonowana w Holandii.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.10-30cm

Napisz swoją recenzję

Świerk kłujący 'Moerheim'

Świerk kłujący 'Moerheim'

Picea pungens  'Moerheim'      Odmiana cechująca się dość szybkim wzrostem po 10 latach osiąga nawet 3m wysokości, natomiast starszy egzemplarze osiągają 14m wysokości. Pokrój rośliny wąsko stożkowy, igły ułożone bardzo gęsto. Igły bardzo ostre, kłujące, długie wybarwione na kolor niebiesko biały. Roślina cechuje się małymi wymaganiami glebowymi, wysoko mrozoodporna. Świetnie nadaje się do kompozycji jak świetnie wygląda posadzona na ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »