Świerk kłujący 'Brynek' PBR

Świerk kłujący 'Brynek' PBR Picea pungens 'Brynek' PBR

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20 - 40 cm

Picea pungens  'Brynek'  PBR

    Siewka świerka klującego wyhodowana przez ogrodnika z Tarnowskich Gór Pana Skórkę . Pochodzi z dorosłego egzemplarza rosnącego w parku w Brynku .Odmiana o rewelacyjnym kształcie stanowiącym kulę o promieniście rozłożonych pędach, bardzo gęstej budowie .Mutacja genetyczna jedyna w swoim rodzaju bardzo ciekawa i godna uwagi. Wzrost wolny, znany egzemplarz zerowy (na zdjęciu) wiek 20 letni posiada wzrost 80 cm.

    Wyłącznym Właścicielem licencji odmiany Picea pungens  'Brynek' PBR jest Pan S.Skórka tel. 605 446819

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20 - 40 cm

Napisz swoją recenzję

Świerk kłujący 'Brynek' PBR

Świerk kłujący 'Brynek' PBR

Pic ea pungens   'Brynek'  PBR     Siewka świerka klującego wyhodowana przez ogrodnika z Tarnowskich Gór Pana Skórkę . Pochodzi z dorosłego egzemplarza rosnącego w parku w Brynku .Odmiana o rewelacyjnym kształcie stanowiącym kulę o promieniście rozłożonych pędach, bardzo gęstej budowie .Mutacja genetyczna jedyna w swoim rodzaju bardzo ciekawa i godna uwagi. Wzrost wolny, znany egzemplarz zerowy (na zdjęciu) wiek 20 letni posiada ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »