Świerk czarny 'Golden'

Świerk czarny 'Golden' Picea mariana 'Golden'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Picea mariana 'Golden'
Szybko rosnące drzewo o szerokostożkowej, gęstej koronie. Gałęzie wyrastające w okółkach, długie, rozpostarte na boki. Igły wyrastające z pędów promieniście, nastroszone, niebieskozielone, ale na ich górnej stronie pod wpływem słońca pojawia się żółtokremowy odcień. To podkreśla piętrowy układ drzewa.
Świerk czarny 'Golden' to bardzo atrakcyjna odmiana, delikatnie rozświetlająca przestrzeń. Polecana przede wszystkim jako samotnik do dużych ogrodów i parków. Najlepiej rośnie na glebach głębokich, żyznych, wilgotnych, ale dobrze przepuszczalnych, lekko kwaśnych. W pełni mrozoodporny. Najładniej wybarwia się na stanowisku słonecznym.

Napisz swoją recenzję

Świerk czarny 'Golden'

Świerk czarny 'Golden'

Picea mariana 'Golden' Szybko rosnące drzewo o szerokostożkowej, gęstej koronie. Gałęzie wyrastające w okółkach, długie, rozpostarte na boki. Igły wyrastające z pędów promieniście, nastroszone, niebieskozielone, ale na ich górnej stronie pod wpływem słońca pojawia się żółtokremowy odcień. To podkreśla piętrowy układ drzewa. Świerk czarny 'Golden' to bardzo atrakcyjna odmiana, delikatnie rozświetlająca przestrzeń. Polecana przede ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »