Świerk biały 'Pendula'

Świerk biały 'Pendula' Picea glauca 'Pendula'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-25cm

Picea glauca  'Pendula'

Odmiana płacząca świerka białego. O strzelistej budowie  i zwisających pędach. Ciekawostką jest fakt, że roślina zachowuje prosty przewodnik. Bardzo elegancko prezentuje się w ogrodzie jako strzeliste drzewo o regularnym pokroju. Świetnie wygląda jako soliter.  W ciągu 10 lat dorasta do 2-3 metrów wysokości. Dolne pędy opadają często ścieląc się na ziemi. Igły ma niebieskawe. Szyszki małe.

Wymagania: Dobrze rośnie na stanowiskach słonecznych, o suchym podłożu i odczynie lekko kwaśnym.

Zastosowanie: Roślina nadająca się jako soliter. Może być sadzona w małych i dużych ogrodach. Również ciekawie prezentuje się w parkach.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-25cm

Napisz swoją recenzję

Świerk biały 'Pendula'

Świerk biały 'Pendula'

Picea glauca   'Pendula' Odmiana płacząca świerka białego. O strzelistej budowie  i zwisających pędach. Ciekawostką jest fakt, że roślina zachowuje prosty przewodnik. Bardzo elegancko prezentuje się w ogrodzie jako strzeliste drzewo o regularnym pokroju. Świetnie wygląda jako soliter.  W ciągu 10 lat dorasta do 2-3 metrów wysokości. Dolne pędy opadają często ścieląc się na ziemi. Igły ma niebieskawe. Szyszki małe. Wymagania: Dobrze ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »