Świerk biały 'Albert Blue'

Świerk biały 'Albert Blue' Picea glauca 'Albert Blue'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-30cm

Picea glauca 'Albert Blue'

     Nowa ciekawa odmiana świerka białego o budowie przypominającej świerk biały Conica rośnie wolno w ciągu 10 lat osiąga wysokość ok. 1metra .Odporna w naszych warunkach klimatycznych ale atakowana przez przędziorki , może gubić igły oraz zasychać dlatego też należy po wystąpieniu objawów zastosować odpowiednie preparaty przędziorkobójcze .Wadą jest to, że potrafi wracać do gatunku wyjściowego poprzez odbarwianie się niektórych pędów na zielono.

       Przydatność: Piękne zabarwienie błękitno niebieskie igieł oraz stożkowy wzrost plasuje tę odmianę na czele roślin do kompozycji skalniakowych ,oraz mniejszych ogrodowych . Nie rośnie na terenach zieleni miejskich .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15-30cm

Napisz swoją recenzję

Świerk biały 'Albert Blue'

Świerk biały 'Albert Blue'

Picea glauca 'Albert Blue'      Nowa ciekawa odmiana świerka białego o budowie przypominającej świerk biały Conica rośnie wolno w ciągu 10 lat osiąga wysokość ok. 1metra .Odporna w naszych warunkach klimatycznych ale atakowana przez przędziorki , może gubić igły oraz zasychać dlatego też należy po wystąpieniu objawów zastosować odpowiednie preparaty przędziorkobójcze .Wadą jest to, że potrafi wracać do gatunku wyjściowego poprzez ...