Sosna pospolita 'Hillside Creeper'

Sosna pospolita 'Hillside Creeper' Pinus sylvestris 'Hillside Creeper'

32,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 20-30 cm lubForma pienna wys. 40 cm

Pinus sylvestris  'Hillside Creeper '

    Ciekawa prawie płożąca odmiana o gęstej zwartej budowie. Rosnie do ok 1,5m szerokości w  ciągu 10 lat . Igły naturalne sosnowe trochę krótsze i gęściej osadzone na pędach. Nie ma wymagań glebowych oraz bardzo stabilnie rośnie.

   Zastosowanie : Skalniaki,wrzosowiska, ciekawa kompozycje przestrzenne z wykorzystaniem zalet tej odmiany.

  • Pojemnik C2
  • Model wys. 20-30 cm lubForma pienna wys. 40 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna pospolita 'Hillside Creeper'

Sosna pospolita 'Hillside Creeper'

Pinus sylvestris   'Hillside Creeper '     Ciekawa prawie płożąca odmiana o gęstej zwartej budowie. Rosnie do ok 1,5m szerokości w  ciągu 10 lat . Igły naturalne sosnowe trochę krótsze i gęściej osadzone na pędach. Nie ma wymagań glebowych oraz bardzo stabilnie rośnie.    Zastosowanie : Skalniaki,wrzosowiska, ciekawa kompozycje przestrzenne z wykorzystaniem zalet tej odmiany.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »