Sosna pospolita 'Frensham'

Sosna pospolita 'Frensham' Pinus sylvestris 'Frensham'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus sylvestris 'Frensham'
Karłowa odmiana sosny pospolitej o kulistym, kopułkowym, regularnym kształcie i gęstym pokroju. Igły zielone, o długości 3-5 cm, bardzo liczne. Dziesięcioletnie rośliny zwykle osiągają 50-70 cm średnicy.
Odmiana polecana na rabaty, skalniaki i wrzosowiska, a także do pojemników. Najlepiej rośnie na glebach lekkich, przepuszczalnych, o odczynie lekko kwaśnym. Znosi okresową suszę, źle reaguje na nadmiar wody. Wymaga pełnego słońca. Bardzo dobrze zimuje.

Napisz swoją recenzję

Sosna pospolita 'Frensham'

Sosna pospolita 'Frensham'

Pinus sylvestris 'Frensham' Karłowa odmiana sosny pospolitej o kulistym, kopułkowym, regularnym kształcie i gęstym pokroju. Igły zielone, o długości 3-5 cm, bardzo liczne. Dziesięcioletnie rośliny zwykle osiągają 50-70 cm średnicy. Odmiana polecana na rabaty, skalniaki i wrzosowiska, a także do pojemników. Najlepiej rośnie na glebach lekkich, przepuszczalnych, o odczynie lekko kwaśnym. Znosi okresową suszę, źle reaguje na nadmiar wody. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »