Sosna górska 'Little Lady'

Sosna górska 'Little Lady' Pinus mugo 'Little Lady'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15 - 30 cm lub Forma Pienna 25 - 50 cm

Pinus mugo 'Little Lady'
Znana także pod nazwą 'Fructata' odmiana kosodrzewiny o powolnym wzroście i bardzo regularnym, kulistym pokroju. Po 10 latach osiąga 0,7-1 m wysokości i szerokości. Igły o żywozielonej barwie, niezbyt długie, po dwie w krótkopędzie, bardzo gęsto wyrastające z gałązek.
Regularna kula, jaką tworzy 'Little Lady', bardzo dobrze prezentuje się zarówno w ogrodzie skalnym czy wrzosowym, jak i jako samotnik na niewielkim trawniku. Wymaga stanowiska słonecznego, preferuje glebę lekką, przepuszczalną, lekko kwaśną, ale toleruje także inne typy podłoża. W pełni mrozoodporna, niewrażliwa na okresową suszę.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.15 - 30 cm lub Forma Pienna 25 - 50 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna górska 'Little Lady'

Sosna górska 'Little Lady'

Pinus mugo 'Little Lady' Znana także pod nazwą 'Fructata' odmiana kosodrzewiny o powolnym wzroście i bardzo regularnym, kulistym pokroju. Po 10 latach osiąga 0,7-1 m wysokości i szerokości. Igły o żywozielonej barwie, niezbyt długie, po dwie w krótkopędzie, bardzo gęsto wyrastające z gałązek. Regularna kula, jaką tworzy 'Little Lady' , bardzo dobrze prezentuje się zarówno w ogrodzie skalnym czy wrzosowym, jak i jako samotnik na niewielkim ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »