Sosna górska 'Kopienica Minima'

Sosna górska 'Kopienica Minima' Pinus mugo 'Kopienica Minima'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus mugo  'Kopienica Minima'

    Bardzo ciekawa karłowa odmiana kosodrzewiny o krótkich igłach do 2cm lekko odstających od pędów. Budowa średnio gęsta z prześwitami o wzroście wolnym dochodzącym do 1m. Odmiana wynaleziona jako siewka w naszych szkółkach.

Napisz swoją recenzję

Sosna górska 'Kopienica Minima'

Sosna górska 'Kopienica Minima'

Pinus mugo   'Kopienica Minima'     Bardzo ciekawa karłowa odmiana kosodrzewiny o krótkich igłach do 2cm lekko odstających od pędów. Budowa średnio gęsta z prześwitami o wzroście wolnym dochodzącym do 1m. Odmiana wynaleziona jako siewka w naszych szkółkach.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »