Sosna drobnokwiatowa 'Tempelhof'

Sosna drobnokwiatowa 'Tempelhof' Pinus parviflora 'Tempelhof'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 15-25 cm

Pinus parviflora  'Tempelhof'

    Dość szybko rosnąca odmiana sosny drobnokwiatowej, początkowo luźno a później zagęszcza się. Przyrost silny nawet do 20 cm. Igły dość krótkie, skręcone, niebieskozielone. Rozgałęzienia ustawione mniej lub bardziej horyzontalnie. Odporna na mrozy i dość tolerancyjna na warunki siedliskowe. 

    Zastosowanie : Odmiana nadająca się do nasadzeń w większych ogrodach oraz japońskich , może być sadzona pojedynczo na wyeksponowanych stanowiskach lub w skupiskach.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 15-25 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna drobnokwiatowa 'Tempelhof'

Sosna drobnokwiatowa 'Tempelhof'

Pinus parviflora   'Tempelhof'     Dość szybko rosnąca odmiana sosny drobnokwiatowej, początkowo luźno a później zagęszcza się. Przyrost silny nawet do 20 cm. Igły dość krótkie, skręcone, niebieskozielone. Rozgałęzienia ustawione mniej lub bardziej horyzontalnie. Odporna na mrozy i dość tolerancyjna na warunki siedliskowe.      Zastosowanie : Odmiana nadająca się do nasadzeń w większych ogrodach oraz japońskich , może być sadzona ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »