Sosna drobnokwiatowa 'Negishi'

Sosna drobnokwiatowa 'Negishi' Pinus parviflora 'Negishi'

32,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 15 - 35 cm

Pinus parviflora  'Negishi'

    Bardzo ładna odmiana sosny drobnokwiatowej o trochę nieregularnej budowie. Rośnie początkowo wolniej , w starszym wieku nieco szybciej, w okresie ok 10 lat osiąga 2m wzrostu. Piękne niebieskawe igły, zebrane w gęste skupiska ,miękkie i delikatne, duże szyszki zielone z białym paskiem wśród łupinek . W naszym klimacie nie marznie i dość dobrze rosnie, ponadto ma małe wymagania glebowe i stanowiskowe.

     Zastosowanie : Idealnie pasuje do ogrodów japońskich, barwnych kompozycji ogrodowych i większych skalniaków 

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 15 - 35 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna drobnokwiatowa 'Negishi'

Sosna drobnokwiatowa 'Negishi'

Pinus parviflora   'Negishi'     Bardzo ładna odmiana sosny drobnokwiatowej o trochę nieregularnej budowie. Rośnie początkowo wolniej , w starszym wieku nieco szybciej, w okresie ok 10 lat osiąga 2m wzrostu. Piękne niebieskawe igły, zebrane w gęste skupiska ,miękkie i delikatne, duże szyszki zielone z białym paskiem wśród łupinek . W naszym klimacie nie marznie i dość dobrze rosnie, ponadto ma małe wymagania glebowe i stanowiskowe. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »