Sosna drobnokwiatowa 'Chikuza Goten'

Sosna drobnokwiatowa 'Chikuza Goten' Pinus parviflora 'Chikuza Goten'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys. 10 cm

Pinus parviflora 'Chikuza Goten'    ('Shikuza Goten')

Odmiana sosny drobnokwiatowej o bardzo wolnym wzroście. Dorasta do 1,5-2m wysokości. Pędy rozłożyste nisko osadzone, pokrój stożkowaty. Roślina zimozielona, igły niebieskawe z charakterystycznym białym paskiem. Odmiana zawiązująca nieliczne szyszki o niewielkim wydłużonym kształcie. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym. Gleba umiarkowanie wilgotna. Odmiana w pełni mrozoodporna. Świetnie nadaje się do ogródków przydomowych, skalnych, japońskich i na wrzosowiska.

  • Pojemnik C3
  • Model Wys. 10 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna drobnokwiatowa 'Chikuza Goten'

Sosna drobnokwiatowa 'Chikuza Goten'

Pinus parviflora 'Chikuza Goten'    ('Shikuza Goten') Odmiana sosny drobnokwiatowej o bardzo wolnym wzroście. Dorasta do 1,5-2m wysokości. Pędy rozłożyste nisko osadzone, pokrój stożkowaty. Roślina zimozielona, igły niebieskawe z charakterystycznym białym paskiem. Odmiana zawiązująca nieliczne szyszki o niewielkim wydłużonym kształcie. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym. Gleba umiarkowanie wilgotna. Odmiana w pełni mrozoodporna. ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »