Sosna drobnokwiatowa 'Burkes  Bonsai'

Sosna drobnokwiatowa 'Burkes Bonsai' Pinus parviflora 'Burkes Bonsai'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus parviflora 'Burkes Bonsai'
Niewielka roślina o oryginalnym, charakterystycznym pokroju. Rocznie przyrasta o kilka centymetrów. Igły krótkie, niebieskozielone.
Bardzo dobra odmiana do formowania w bonsai, polecana do nasadzeń w pojemnikach w tej właśnie postaci, ale ciekawie prezentuje się także w naturalnym, nieciętym pokroju. Warto sadzić ją przede wszystkim w ogrodach skalnych i japońskich. Ma niewygórowane wymagania, dobrze rośnie na prawie każdej przepuszczalnej, średnio żyznej glebie. Preferuje stanowiska słoneczne. Charakteryzuje się dobrą mrozoodpornością.

Napisz swoją recenzję

Sosna drobnokwiatowa 'Burkes  Bonsai'

Sosna drobnokwiatowa 'Burkes Bonsai'

Pinus parviflora 'Burkes Bonsai' Niewielka roślina o oryginalnym, charakterystycznym pokroju. Rocznie przyrasta o kilka centymetrów. Igły krótkie, niebieskozielone. Bardzo dobra odmiana do formowania w bonsai, polecana do nasadzeń w pojemnikach w tej właśnie postaci, ale ciekawie prezentuje się także w naturalnym, nieciętym pokroju. Warto sadzić ją przede wszystkim w ogrodach skalnych i japońskich. Ma niewygórowane wymagania, dobrze rośnie ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »