Sosna czarna 'Smaragd'

Sosna czarna 'Smaragd' Pinus nigra 'Smaragd'

28,00 zł

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 25 cm

Pinus nigra 'Smaragd'
Wolno rosnąca, karłowa odmiana o pokroju kulistym lub zbliżonym do kulistego, zwartym i dobrze zagęszczonym. Igły długie, ostre, w efektownym, intensywnie ciemnozielonym kolorze.
Tworzy atrakcyjną, regularną, zieloną kulę, która bardzo dobrze wygląda w ogrodach skalnych i japońskich, a także na rabatach w ogrodach przydomowych. Ma niewielkie, typowe dla sosny czarnej wymagania: tolerancyjna w stosunku do gleby, dobrze znosi suszę i zanieczyszczenia powietrza, charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością. Wymaga stanowiska słonecznego.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys. 25 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna czarna 'Smaragd'

Sosna czarna 'Smaragd'

Pinus nigra 'Smaragd' Wolno rosnąca, karłowa odmiana o pokroju kulistym lub zbliżonym do kulistego, zwartym i dobrze zagęszczonym. Igły długie, ostre, w efektownym, intensywnie ciemnozielonym kolorze. Tworzy atrakcyjną, regularną, zieloną kulę, która bardzo dobrze wygląda w ogrodach skalnych i japońskich, a także na rabatach w ogrodach przydomowych. Ma niewielkie, typowe dla sosny czarnej wymagania: tolerancyjna w stosunku do gleby, dobrze ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »