Brzoza brodawkowata  'Royal Frost'

Brzoza brodawkowata 'Royal Frost' Betula pendula 'Royal Frost'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys.50-130cm

Betula pendula  'Royal Frost'

       Odmiana ogolnie podobna do brzozy brodawkowatej Purpurea z niewielkimi róznicami w krztałcie drzewa, jest bardziej gęsta i zwarta. Klor ciemno czerwony bardzo ją wyróżnia wśród innych odmian. Nie marznie ,bardzo tolerancyjna co do stanowiska pieknie upieksza każdy ogród. Kora biała powcinana czarnymi pasami i lekko złuszczona.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys.50-130cm

Napisz swoją recenzję

Brzoza brodawkowata  'Royal Frost'

Brzoza brodawkowata 'Royal Frost'

Betula pendula   'Royal Frost'        Odmiana ogolnie podobna do brzozy brodawkowatej Purpurea z niewielkimi róznicami w krztałcie drzewa, jest bardziej gęsta i zwarta. Klor ciemno czerwony bardzo ją wyróżnia wśród innych odmian. Nie marznie ,bardzo tolerancyjna co do stanowiska pieknie upieksza każdy ogród. Kora biała powcinana czarnymi pasami i lekko złuszczona.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »