Sosna czarna 'Komet'

Sosna czarna 'Komet' Pinus nigra 'Komet'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Pinus nigra  'Komet'

      Jedna z pionowych i bardzo ciekawych odmian sosny czarnej wolno rosnąca. W ciągu 10 lat osiąga wysokość ok 1,5m do 2m. Budowa bardzo zwarta strzelista i stożkowa od dołu szersza u góry węższa. Igły krótkie ciemnozielone, pączki duże jasne mocno i wyrażiście widoczne w okresie poza wegetacją. Nie marznie ,mało wymagająca. 

      Zastosowanie : ogrody skalne, klomby nasadzenia karłowe w kompozycjach iglastych ogrdów przydomowych

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 20-30cm

Napisz swoją recenzję

Sosna czarna 'Komet'

Sosna czarna 'Komet'

Pinus nigra   'Komet'       Jedna z pionowych i bardzo ciekawych odmian sosny czarnej wolno rosnąca. W ciągu 10 lat osiąga wysokość ok 1,5m do 2m. Budowa bardzo zwarta strzelista i stożkowa od dołu szersza u góry węższa. Igły krótkie ciemnozielone, pączki duże jasne mocno i wyrażiście widoczne w okresie poza wegetacją. Nie marznie ,mało wymagająca.        Zastosowanie : ogrody skalne, klomby nasadzenia karłowe w kompozycjach ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »