Sosna czarna 'Jiskra'

Sosna czarna 'Jiskra' Pinus nigra 'Jiskra'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 15 - 50 cm

Pinus nigra 'Jiskra'
Czarcia miotła, znaleziona w czeskim Všenory przez K. Jiskrę. Charakteryzuje się kulistym, zwartym pokrojem i żywozieloną barwą igieł. Rocznie przyrasta o ok. 10 cm.
Polecana na rabaty, a także do ogrodów skalnych i wrzosowych. Preferuje gleby przepuszczalne, średnio żyzne, umiarkowanie wilgotne. Znosi okresową suszę, nie jest wrażliwa na zanieczyszczenia powietrza. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 15 - 50 cm

Napisz swoją recenzję

Sosna czarna 'Jiskra'

Sosna czarna 'Jiskra'

Pinus nigra 'Jiskra' Czarcia miotła, znaleziona w czeskim Všenory przez K. Jiskrę. Charakteryzuje się kulistym, zwartym pokrojem i żywozieloną barwą igieł. Rocznie przyrasta o ok. 10 cm. Polecana na rabaty, a także do ogrodów skalnych i wrzosowych. Preferuje gleby przepuszczalne, średnio żyzne, umiarkowanie wilgotne. Znosi okresową suszę, nie jest wrażliwa na zanieczyszczenia powietrza. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »