Sosna czarna 'Hornibrookiana'

Sosna czarna 'Hornibrookiana' Pinus nigra 'Hornibrookiana'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Pinus nigra  'Hornibrookiana'

   Karłowa odmiana sosny czarnej o zwartym regularnym pokroju przypominający kosodrzewinę. Dziesięcioletnia roślina osiąga 0,7m wysokości i 1,5m szerokości. Długie gęsto ułożone igły, sztywne i bardzo ostre. Kolor ciemnozielony i błyszczący. Doskonale kontrastuje z oryginalnymi niemal białymi pąkami wierzchołkowymi. Ładnie wygląda w ogrodach skalnych na wrzosowiskach oraz w kompozycjach rabatowych.

Napisz swoją recenzję

Sosna czarna 'Hornibrookiana'

Sosna czarna 'Hornibrookiana'

Pinus nigra   'Hornibrookiana'    Karłowa odmiana sosny czarnej o zwartym regularnym pokroju przypominający kosodrzewinę. Dziesięcioletnia roślina osiąga 0,7m wysokości i 1,5m szerokości. Długie gęsto ułożone igły, sztywne i bardzo ostre. Kolor ciemnozielony i błyszczący. Doskonale kontrastuje z oryginalnymi niemal białymi pąkami wierzchołkowymi. Ładnie wygląda w ogrodach skalnych na wrzosowiskach oraz w kompozycjach rabatowych.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »