Sosna Banksa 'Pendula'

Sosna Banksa 'Pendula' Pinus banksiana 'Pendula'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.20-25cm

Pinus banksiana 'Pendula'
Odmiana sosny Banksa o oryginalnym, płaczącym pokroju. Dorastające w 10 lat do ok. 1,5-1,8 m drzewko wytwarza główny przewodnik, natomiast pozostałe pędy skierowane są w boki i częściowo przewieszają się. Igły o barwie oliwkowozielonej.
Polecana do ogrodów przydomowych, parków i zieleni miejskiej nieduża, szeroka sosna o oryginalnej formie, najlepiej prezentująca się jako soliter. Charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością, dobrze toleruje suche, jałowe gleby i zanieczyszczenie powietrza. Wymaga stanowiska słonecznego.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys.20-25cm

Napisz swoją recenzję

Sosna Banksa 'Pendula'

Sosna Banksa 'Pendula'

Pinus banksiana 'Pendula' Odmiana sosny Banksa o oryginalnym, płaczącym pokroju. Dorastające w 10 lat do ok. 1,5-1,8 m drzewko wytwarza główny przewodnik, natomiast pozostałe pędy skierowane są w boki i częściowo przewieszają się. Igły o barwie oliwkowozielonej. Polecana do ogrodów przydomowych, parków i zieleni miejskiej nieduża, szeroka sosna o oryginalnej formie, najlepiej prezentująca się jako soliter. Charakteryzuje się wysoką ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »