Modrzew japoński 'Susterseel'

Modrzew japoński 'Susterseel' Larix kaempferi 'Susterseel'

28,00 zł

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys Forma Pienna 45 - 90 cm

Larix kaempferi 'Susterseel'
Rośnie średnio szybko, po 10 latach dorastając do ok. 150 cm wysokości. Pokrój młodych roślin jest nieregularnie kulisty, u starszych szeroko stożkowy. Igły jasnozielone, jesienią żółte.
Niewymagająca, ładna odmiana, polecana do ogrodów przydomowych, parków i zieleni miejskiej, zarówno jako samotnik, jak i na rabaty i do kompozycji z innymi krzewami iglastymi. Z powodzeniem może być także sadzony w większych ogrodach skalnych i wrzosowych. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym, tolerancyjny w stosunku do gleby, może rosnąć na niemal każdym w miarę żyznym, lekko kwaśnym podłożu.

  • Pojemnik C2, C3
  • Model Wys Forma Pienna 45 - 90 cm

Napisz swoją recenzję

Modrzew japoński 'Susterseel'

Modrzew japoński 'Susterseel'

Larix kaempferi 'Susterseel' Rośnie średnio szybko, po 10 latach dorastając do ok. 150 cm wysokości. Pokrój młodych roślin jest nieregularnie kulisty, u starszych szeroko stożkowy. Igły jasnozielone, jesienią żółte. Niewymagająca, ładna odmiana, polecana do ogrodów przydomowych, parków i zieleni miejskiej, zarówno jako samotnik, jak i na rabaty i do kompozycji z innymi krzewami iglastymi. Z powodzeniem może być także sadzony w większych ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »