Modrzew japoński 'Diana'

Modrzew japoński 'Diana' Larix kaempferi 'Diana'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 30-75cm

Larix kaempferi 'Diana'

Bardzo piękna i ciekawa odmiana modrzewia urocza latem oraz zimą. Pokręcone korkowato i nieregularnie delikatne pędy, gęsta budowa, lekko niebieskawy kolor igieł wzrost widoczny i silny to atuty tej odmiany. Rośnie stabilnie odpornie na warunki zimowe do ok 5m w ciągu 10 lat koroną wzniesioną raczej wąską. Posiada także małe wymagania siedliskowe.

Zastosowanie : Ogromnie dekoracyjny nadaje się do wielu rodzajów kompozycji i koncepcji w ogrodach przydomowych oraz zieleni miejskich, osiedlowych, parków.

  • Pojemnik C2
  • Model Pa 30-75cm

Napisz swoją recenzję

Modrzew japoński 'Diana'

Modrzew japoński 'Diana'

Larix kaempferi 'Diana' Bardzo piękna i ciekawa odmiana modrzewia urocza latem oraz zimą. Pokręcone korkowato i nieregularnie delikatne pędy, gęsta budowa, lekko niebieskawy kolor igieł wzrost widoczny i silny to atuty tej odmiany. Rośnie stabilnie odpornie na warunki zimowe do ok 5m w ciągu 10 lat koroną wzniesioną raczej wąską. Posiada także małe wymagania siedliskowe. Zastosowanie : Ogromnie dekoracyjny nadaje się do wielu ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »