Modrzew amerykański 'Hortwig Pine'

Modrzew amerykański 'Hortwig Pine' Larix laricina 'Hortwig Pine'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Larix laricina 'Hortwig Pine'
Odmiana o powolnym wzroście, przyrastająca rocznie o kilka centymetrów, o koronie kulistej lub poduszkowatej. Igły jasnozielone, długie, przed opadaniem przebarwiają się na żółto.
Odmiana polecana do ogrodów skalnych, na wrzosowiska i na rabaty. Skracając młode przyrosty, można z łatwością nadać jej regularnie kulisty, gęsty pokrój. Wymaga stanowiska słonecznego oraz przeciętnych, umiarkowanie wilgotnych gleb.

Napisz swoją recenzję

Modrzew amerykański 'Hortwig Pine'

Modrzew amerykański 'Hortwig Pine'

Larix laricina 'Hortwig Pine' Odmiana o powolnym wzroście, przyrastająca rocznie o kilka centymetrów, o koronie kulistej lub poduszkowatej. Igły jasnozielone, długie, przed opadaniem przebarwiają się na żółto. Odmiana polecana do ogrodów skalnych, na wrzosowiska i na rabaty. Skracając młode przyrosty, można z łatwością nadać jej regularnie kulisty, gęsty pokrój. Wymaga stanowiska słonecznego oraz przeciętnych, umiarkowanie wilgotnych gleb.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »