Miłorząb dwuklapowy 'Troll'

Miłorząb dwuklapowy 'Troll' Ginkgo biloba 'Troll'

32,00 zł

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-60CM

Ginkgo biloba  'Troll'

Odmiana ta ma pokrój krzewiasty, jest to bardzo małe drzewko, dorastające najwyżej do 1 m wysokości. Cechuje się bardzo powolnym wzrostem. Liście mają identyczny kształt jak u gatunku, są bardzo ozdobne, blaszka liściowa jest grubsza, o aksamitnej powierzchni, jasnozielone, starsze liście żółkną. Korona tej odmiany ma kształt owalny, cechuje się gęstą, zwartą budową, nie wymaga przycinania. Miłorząb dwuklapowy ‘Troll’ najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych lub półcienistych, gleby powinny być żyzne, umiarkowanie wilgotne. Odmiana ta jest całkowicie mrozoodporna, wytrzymuje mrozy nawet do -40oC. Drzewko to najlepiej prezentuje się sadzone samodzielnie, nadaje się znakomicie do ogrodów skalnych lub japońskich.

  • Pojemnik C1,5
  • Model Wys. 30-60CM

Napisz swoją recenzję

Miłorząb dwuklapowy 'Troll'

Miłorząb dwuklapowy 'Troll'

Ginkgo biloba   'Troll' Odmiana ta ma pokrój krzewiasty, jest to bardzo małe drzewko, dorastające najwyżej do 1 m wysokości. Cechuje się bardzo powolnym wzrostem. Liście mają identyczny kształt jak u gatunku, są bardzo ozdobne, blaszka liściowa jest grubsza, o aksamitnej powierzchni, jasnozielone, starsze liście żółkną. Korona tej odmiany ma kształt owalny, cechuje się gęstą, zwartą budową, nie wymaga przycinania. Miłorząb dwuklapowy ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »