Miłorząb dwuklapowy 'Korinek'

Miłorząb dwuklapowy 'Korinek' Ginkgo biloba 'Korinek'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Ginkgo biloba 'Korinek'

   Odmiana pochodząca z Czech. Pokrój stożkowy. Liście silnie zredukowana, pokrój bardzo podobny do odmiany chotek aczkolwiek tutaj wzrost jest bardzo wolny po 15 latach osiąga jedynie 80cm średnicy korony. Wymaga gleby wilgotnej. Stanowisko może być słoneczne lub pół cieniste. Odmiana polecana do nasadzeń w małych ogrodach na skalniakach w parkach bądź w donicy.

Napisz swoją recenzję

Miłorząb dwuklapowy 'Korinek'

Miłorząb dwuklapowy 'Korinek'

Ginkgo biloba 'Korinek'    Odmiana pochodząca z Czech. Pokrój stożkowy. Liście silnie zredukowana, pokrój bardzo podobny do odmiany chotek aczkolwiek tutaj wzrost jest bardzo wolny po 15 latach osiąga jedynie 80cm średnicy korony. Wymaga gleby wilgotnej. Stanowisko może być słoneczne lub pół cieniste. Odmiana polecana do nasadzeń w małych ogrodach na skalniakach w parkach bądź w donicy.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »