Bez czarny  'Aurea'

Bez czarny 'Aurea' Sambucus nigra 'Aurea'

14,00 zł

  • Pojemnik C1,5, C2, P13
  • Model Wys. 30 - 100 cm

Sambucus nigra  'Aurea'

    Dość sporych rozmiarów krzew o jasno złotych liściach dorastający do około 3m wysokości, kwitnie jasno białymi wiechami na końcach pędów latem dając później czarne owoce. Dobrze rośnie na każdych glebach, jest mało wymagający w stosunku do siedliska. Sadzony na pełnym słońcu ładnie kontrastuje z zielenią parków, ogrodów i nasadzeń osiedlowych. Dobrze rośnie na piaskach i słabych glebach.

      Uwaga : sadzony w miejscach cienistych nie będzie się wybarwiał na żółto tylko jasno zielono 

  • Pojemnik C1,5, C2, P13
  • Model Wys. 30 - 100 cm

Napisz swoją recenzję

Bez czarny  'Aurea'

Bez czarny 'Aurea'

Sambucus nigra   'Aurea'     Dość sporych rozmiarów krzew o jasno złotych liściach dorastający do około 3m wysokości, kwitnie jasno białymi wiechami na końcach pędów latem dając później czarne owoce. Dobrze rośnie na każdych glebach, jest mało wymagający w stosunku do siedliska. Sadzony na pełnym słońcu ładnie kontrastuje z zielenią parków, ogrodów i nasadzeń osiedlowych. Dobrze rośnie na piaskach i słabych glebach.       Uwaga : ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »