Krzewy naszych lasów

Jest 9 roślin.

Gatunki i odmiany krzewów naturalnie występujących w lasach, dziko rosnące w śród polach, terenach zakrzewionych, nieużytkach oraz krzewy wprowadzone przez człowieka w ekosystem które obecnie występują w stanie dzikim, naturalnym tworząc szatę roślinną niską i średnio wysoką. Krzewy z wykazu do rekultywacji biologicznej, zakrzewień, gatunki biocenotyczne a także mające swoje ugruntowane...

Gatunki i odmiany krzewów naturalnie występujących w lasach, dziko rosnące w śród polach, terenach zakrzewionych, nieużytkach oraz krzewy wprowadzone przez człowieka w ekosystem które obecnie występują w stanie dzikim, naturalnym tworząc szatę roślinną niską i średnio wysoką. Krzewy z wykazu do rekultywacji biologicznej, zakrzewień, gatunki biocenotyczne a także mające swoje ugruntowane miejsce w otoczeniu człowieka.

Więcej

 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »