Drzewa naszych lasów

Jest 34 roślin.

Gatunki i odmiany znane i występujące naturalnie w Polskich lasach. Tworzą drzewostany ekosystemu leśnego całkowicie naturalne rosnące od wieków i te wprowadzone przez ingerencję człowieka w ten ekosystem. Poszczególne drzewa w tym wykazie mają zastosowanie do zalesień i odnowień leśnych, nasadzeń biocenotycznych oraz rekultywacji biologicznej, zalesiania gruntów zdegradowanych przyrodniczo,...

Gatunki i odmiany znane i występujące naturalnie w Polskich lasach. Tworzą drzewostany ekosystemu leśnego całkowicie naturalne rosnące od wieków i te wprowadzone przez ingerencję człowieka w ten ekosystem. Poszczególne drzewa w tym wykazie mają zastosowanie do zalesień i odnowień leśnych, nasadzeń biocenotycznych oraz rekultywacji biologicznej, zalesiania gruntów zdegradowanych przyrodniczo, gruntów porolnych i innych.

Więcej

 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »