Jodła Veitcha

Jodła Veitcha Abies veitchii

12,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-25cm

Abies veitchii

    Pochodzi z Japonii ,rośnie w górach jest to drzewo o wysokości 25m ,raczej luźnej koronie .Igły miękkie ,krótkie, ciemno zielone, błyszczące -gęsto ustawiane na gałązkach szyszki fioletowo purpurowe . Jodła ta jest odporna na mrozy i mało wymagająca w stosunku do gleby ,jednak na stanowiskach wilgotniejszych rośnie o wiele lepiej .Wymaga stanowiska półcienistego, raczej osłoniętego .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-25cm

Napisz swoją recenzję

Jodła Veitcha

Jodła Veitcha

Abies veitchii     Pochodzi z Japonii ,rośnie w górach jest to drzewo o wysokości 25m ,raczej luźnej koronie .Igły miękkie ,krótkie, ciemno zielone, błyszczące -gęsto ustawiane na gałązkach szyszki fioletowo purpurowe . Jodła ta jest odporna na mrozy i mało wymagająca w stosunku do gleby ,jednak na stanowiskach wilgotniejszych rośnie o wiele lepiej .Wymaga stanowiska półcienistego, raczej osłoniętego .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »