Jodła pospolita 'Badenweiler'

Jodła pospolita 'Badenweiler' Abies alba 'Badenweiler'

28,00 zł

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5- 20 cm

Abies alba 'Badenweiler'
Wielu hodowców uważa, że 'Badenweiler' to inna nazwa odmiany 'Schwarzwald'.
Miniaturowa odmiana jodły białej o płaskim, rozłożystym, gniazdowym pokroju, przyrastająca rocznie o 2-3 cm, by po 10 latach osiągnąć 20 cm wysokości i do 50 cm szerokości. Igły nastroszone, ciemnozielone, na młodych przyrostach nieco jaśniejsze.
Polecana jako roślina okrywowa, do nasadzeń w ogrodach skalnych i na rabatach. W pełni mrozoodporna, wymaga gleby wilgotnej, ale przepuszczalnej, zasobnej. Najlepiej rośnie na stanowisku częściowo zacienionym.

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5- 20 cm

Napisz swoją recenzję

Jodła pospolita 'Badenweiler'

Jodła pospolita 'Badenweiler'

Abies alba 'Badenweiler' Wielu hodowców uważa, że 'Badenweiler' to inna nazwa odmiany 'Schwarzwald'. Miniaturowa odmiana jodły białej o płaskim, rozłożystym, gniazdowym pokroju, przyrastająca rocznie o 2-3 cm, by po 10 latach osiągnąć 20 cm wysokości i do 50 cm szerokości. Igły nastroszone, ciemnozielone, na młodych przyrostach nieco jaśniejsze. Polecana jako roślina okrywowa, do nasadzeń w ogrodach skalnych i na rabatach. W pełni ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »