Jodła koreańska 'Schneestern'

Jodła koreańska 'Schneestern' Abies koreana 'Schneestern'

28,00 zł

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5 - 25 cm

Abies koreana 'Schneestern'
Jodła koreańska o wąsko stożkowym, nieregularnym i asymetrycznym pokroju. Rocznie przyrasta o ok. 15 cm. Igły ciemnozielone, od spodu srebrne.
Polecana do większych skalniaków, a także na rabaty i do kompozycji krzewów iglastych. Preferuje gleby żyzne, przepuszczalne, o odczynie lekko kwaśnym, najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym lub półcienistym.

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5 - 25 cm

Napisz swoją recenzję

Jodła koreańska 'Schneestern'

Jodła koreańska 'Schneestern'

Abies koreana 'Schneestern' Jodła koreańska o wąsko stożkowym, nieregularnym i asymetrycznym pokroju. Rocznie przyrasta o ok. 15 cm. Igły ciemnozielone, od spodu srebrne. Polecana do większych skalniaków, a także na rabaty i do kompozycji krzewów iglastych. Preferuje gleby żyzne, przepuszczalne, o odczynie lekko kwaśnym, najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym lub półcienistym.
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »