Jodła koreańska 'Blauer Eskimo'

Jodła koreańska 'Blauer Eskimo' Abies koreana 'Blauer Eskimo'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-30cm

Abies koreana 'Blauer Eskimo'

      Ciekawa karłowa odmiana jodły koreańskiej o zwartej kuisto stożkowej  budowie i drobnych gęstych gałązkach w kolorze niebieskawo zielonym. wzrost bardzo powolny dorasta do 60cm w ciągu 10lat. Cechą charakterystyczną jest także jasno niebieski prawie kremowy kolor młodych świeżo rozrastających się pączków .

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 10-30cm

Napisz swoją recenzję

Jodła koreańska 'Blauer Eskimo'

Jodła koreańska 'Blauer Eskimo'

Abies koreana  'Blauer Eskimo'       Ciekawa karłowa odmiana jodły koreańskiej o zwartej kuisto stożkowej  budowie i drobnych gęstych gałązkach w kolorze niebieskawo zielonym. wzrost bardzo powolny dorasta do 60cm w ciągu 10lat. Cechą charakterystyczną jest także jasno niebieski prawie kremowy kolor młodych świeżo rozrastających się pączków .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »