Jodła balsamiczna 'Nana'

Jodła balsamiczna 'Nana' Abies balsamea 'Nana'

32,00 zł

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5-10cm

Abies balsamea 'Nana'

    Bardzo karłowa jodła .Rośnie bardzo wolno, rocznie około 5 cm silnie się zagęszczając .
10 letnie posiadają szerokość 40cm w pełni toleruje półcień .Może być sadzona na stanowiska z utrudnionym dostępem promieni słonecznych . Jodła ta odznacza się barwa igieł soczysto- zielona starsze przyrosty ciemno zielone miniatura w pokroju zbliżona do spłaszczonej kuli .
    Przydatność : idealna roślina do ogrodów skalnych oraz małych kompozycji roślinnych, nie sadzić obok silnie rosnących krzewów gdyż będą ją osłabiać .

  • Pojemnik C2, P11
  • Model Wys. 5-10cm

Napisz swoją recenzję

Jodła balsamiczna 'Nana'

Jodła balsamiczna 'Nana'

Abies balsamea  'Nana'     Bardzo karłowa jodła .Rośnie bardzo wolno, rocznie około 5 cm silnie się zagęszczając . 10 letnie posiadają szerokość 40cm w pełni toleruje półcień .Może być sadzona na stanowiska z utrudnionym dostępem promieni słonecznych . Jodła ta odznacza się barwa igieł soczysto- zielona starsze przyrosty ciemno zielone miniatura w pokroju zbliżona do spłaszczonej kuli .     Przydatność : idealna roślina do ogrodów ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »