Jałowiec wirginijski 'Glauca'

Jałowiec wirginijski 'Glauca' Juniperus virginiana 'Glauca'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Juniperus virginiana 'Glauca'

       Bardzo ciekawa odmiana, tworząca za młodu dość luźne z czasem silnie zagęszczające się wąskie stożki. Posiada cienkie, wałeczkowate pędy pokryte są stalowo-niebieskimi łuskami. Pokrój drzewiasty rośnie do 5 metrów wysokości .Odmiana zupełnie nie wrażliwa na niskie temperatury, tolerancyjna wobec podłoża .Można ją wykorzystać do dużych kompozycji ogrodowych ,na żywopłoty i nasadzenia szpalerowe wysokie .

Napisz swoją recenzję

Jałowiec wirginijski 'Glauca'

Jałowiec wirginijski 'Glauca'

Juniperus virginiana 'Glauca'        Bardzo ciekawa odmiana, tworząca za młodu dość luźne z czasem silnie zagęszczające się wąskie stożki. Posiada cienkie, wałeczkowate pędy pokryte są stalowo-niebieskimi łuskami. Pokrój drzewiasty rośnie do 5 metrów wysokości .Odmiana zupełnie nie wrażliwa na niskie temperatury, tolerancyjna wobec podłoża .Można ją wykorzystać do dużych kompozycji ogrodowych ,na żywopłoty i nasadzenia szpalerowe wysokie .
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »