Jałowiec skalny 'Pathfinder'

Jałowiec skalny 'Pathfinder' Juniperus scopulorum 'Pathfinder'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

Juniperus scopulorum 'Pathfinder'

       Odmiana ogólnie podobna do Juniperus scopulorum - Blue Heaven również szybko rosnąca i także o intensywnym nie zmieniającym się zabarwieniu -jasno niebieskim .Przyjmuje formę piramidalną ,szerszą od dołu . Dorasta do 5m wysokości i ok. 2 m średnicy, nie zmienia barwy zimą ,brak widocznego zasychania ,obumierania gałązek .Odporna na warunki siedliskowe i atmosferyczne .Nadaje się do wszelkiego rodzaju kompozycji barwnych .

Napisz swoją recenzję

Jałowiec skalny 'Pathfinder'

Jałowiec skalny 'Pathfinder'

Juniperus scopulorum 'Pathfinder'        Odmiana ogólnie podobna do Juniperus scopulorum - Blue Heaven również szybko rosnąca i także o intensywnym nie zmieniającym się zabarwieniu -jasno niebieskim .Przyjmuje formę piramidalną ,szerszą od dołu . Dorasta do 5m wysokości i ok. 2 m średnicy, nie zmienia barwy zimą ,brak widocznego zasychania ,obumierania gałązek .Odporna na warunki siedliskowe i atmosferyczne .Nadaje się do wszelkiego ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »