Jałowiec skalny 'Compacta'

Jałowiec skalny 'Compacta' Juniperus scopulorum 'Compacta'

Obecnie brak rośliny w sprzedaży.

  • Pojemnik P1
  • Model Wys.20-30cm

Juniperus scopulorum  'Compacta'

       Młodociana forma jałowca skalnego posiada pędy lekko powyginane delikatne, miękkie cieniutkie, lekko rozszczepione łuski. Roślina ta dobrze zagęszcza się dając piękny pokrój stożka .Dorasta do 2-3 metrów formą od dołu poszerzonego stożka .Nie zmienia barwy zimą ,brak widocznego zasychania ,obumierania gałązek ,odporna na warunki siedliskowe i atmosferyczne .Nadaje się do wszelkiego rodzaju kompozycji barwnych .

  • Pojemnik P1
  • Model Wys.20-30cm

Napisz swoją recenzję

Jałowiec skalny 'Compacta'

Jałowiec skalny 'Compacta'

Juniperus scopulorum   'Compacta'        Młodociana forma jałowca skalnego posiada pędy lekko powyginane delikatne, miękkie cieniutkie, lekko rozszczepione łuski. Roślina ta dobrze zagęszcza się dając piękny pokrój stożka .Dorasta do 2-3 metrów formą od dołu poszerzonego stożka .Nie zmienia barwy zimą ,brak widocznego zasychania ,obumierania gałązek ,odporna na warunki siedliskowe i atmosferyczne .Nadaje się do wszelkiego rodzaju ...
 
 


Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy Politykę prywatności na kilka rozdziałów. W poszczególnych rozdziałach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

Przejdź do polityki prywatności »