Drzewa i krzewy(4024)

Ostatnio przeglądane

Kontakt z nami

Szkółki Konieczko

woj. opolskie 47-320 Gogolin ul. Szpitalna 1a

Informacje roślinnne, zamówienia telefoniczne drzew i krzewów ozdobnych

tel. 511 162 124 drzewa@drzewa.com.pl

Wysyłki roślin, składanie i realizacja zamówień drzew i krzewów ozdobnych

tel. 501 466 773 wysylka.roslin@poczta.fm

Produkcja roślin ozdobnych

tel. 503 763 349 szkolka.kp@poczta.fm

Produkcja i wysyłki drzew i krzewów owocowych

tel. 600 391 693 szkolkadrzew@op.pl

Berberys bukszpanolistny 'Nana'

  • Model Wys. 30-50cm
  • Pojemnik C2
0,00 zł


Berberis buxifolia 'Nana'

     Jest gęstym, karłowatym krzewem dorastającym do około 40 cm wysokości. Ma bruzdkowane, brązowe pędy, pokryte trójdzielnymi cierniami, długości 0,5 – 1 cm. Liście są podobne do bukszpanu: eliptyczne, całobrzegie i zimozielone (tzn. nie więdną i nie opadają na zimę. Młode liście są czerwonawe, zaś dojrzałe stają się ciemnozielone, błyszczące.

       Uprawa i zastosowanie: Wymaga stanowiska słonecznego, lekko wilgotnego, gleby przeciętnej. W czasie silnych mrozów może przemarzać. Roślina polecana do małych żywopłotów, a także na skalniaki. Nadaje się nawet do najmniejszego ogrodu. Odmiana stara, znana z ogrodów francuskich od 1865 r.



Szukaj rośliny

Koszyk  

Dziś i na jutro




Komunikat wysyłkowy : zamówienia składane obecnie wysłane są według kolejności od poniedziałku do czwartku włącznie.  Pozdrawiamy Zespół Szkółki.

 

Drzewa owocowe - Zapraszamy znów jesienią

 

Drodzy klienci, zakończyliśmy sprzedaż drzew owocowych w sezonie wiosennym 2012. Bardzo dziękujemy za zaufanie i liczne zakupy.

 

 


 

Zobacz nasze Kody rabatowe dla obecnie składanych zamówień

 


 

Polecamy :

Dereń jadalny 

   Cornus mas

 



 

 

Pliki do pobrania


 Aktualne oferty drzew i krzewów

       

Zobacz i pobierz listę szczepień 2012

 


 

 

Arboretum Nowy Dwor 

 

Ogrody Botaniczne i Arboreta