Dereń biały  'Cream Cracker'

Dereń biały 'Cream Cracker' Cornus alba 'Cream Cracker'

11,50 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 60-100cm

Cornus alba 'Cream Cracker'

 


 

Krzew osiągający do 2 metrów wysokości oraz 2-2,5 metrów szerokości. Rośnie szybko, nie jest wybredną rośliną co do stanowiska. Charakteruzyje się kremożółtym obrzeżeniem liści młodych, które staje się mniej intensywne na starszych liściach. Pędy są intensywnie czerwone podczas zimy, świeże pędy wypuszczane wiosną są z kolei złocistożółte.

Roślina ta może być z powodzeniem stosowana do takich elementów ogrodu jak dereń biały i większość jego odmian: nie cięte, luźne żywopłoty, elementy rabat, pojedyncze nasadzenia – wszędzie tam ta odmiana znajdzie sobie miejsce. Może być sadzony bez obaw o przemarzanie, jest całkowicie odporny na niskie temperatury jakie są spotykane w Polsce.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys. 60-100cm

Napisz swoją recenzję

Dereń biały  'Cream Cracker'

Dereń biały 'Cream Cracker'

Cornus alba 'Cream Cracker'     Krzew osiągający do 2 metrów wysokości oraz 2-2,5 metrów szerokości. Rośnie szybko, nie jest wybredną rośliną co do stanowiska. Charakteruzyje się kremożółtym obrzeżeniem liści młodych, które staje się mniej intensywne na starszych liściach. Pędy są intensywnie czerwone podczas zimy, świeże pędy wypuszczane wiosną są z kolei złocistożółte. Roślina ta może być z powodzeniem stosowana do ...