Świerk pospolity 'Aurea Magnificata'

Świerk pospolity 'Aurea Magnificata' Picea abies 'Aurea Magnificata'

28,00 zł

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Picea abies  'Aurea Magnificata'

      Złoto żółta prawie cały rok odmiana świerka pospolitego o intensywnej barwie oraz naturalnym zwartym pokroju. Rośnie trochę wolniej od typu  ok 3 m w ciągu 10 lat , najlepiej na stanowisku słonecznym co daje pełnię wybarwienia oraz glebie w miarę żyznej oraz wilgotnej należy powiedzieć iż zachowanie tej odmiany jest zbliżone do typu czyli świerka pospolitego. Rozmnażana jest przez szczepienie najczęściej niskie, po wyprowadzeniu pędu szczytowego rośnie dość regularnie.

    Zastosowanie : Nasadzenie kompozycyjne świerków  zróżnicowane kolorystycznie w ogrodach oraz dużych wrzosowiskach i skalniakach oraz pojedyncze soliterowe z zielonym tłem.

  • Pojemnik C2
  • Model Wys.20-30cm

Napisz swoją recenzję

Świerk pospolity 'Aurea Magnificata'

Świerk pospolity 'Aurea Magnificata'

Picea abies  'Aurea Magnificata'       Złoto żółta prawie cały rok odmiana świerka pospolitego o intensywnej barwie oraz naturalnym zwartym pokroju. Rośnie trochę wolniej od typu  ok 3 m w ciągu 10 lat , najlepiej na stanowisku słonecznym co daje pełnię wybarwienia oraz glebie w miarę żyznej oraz wilgotnej należy powiedzieć iż zachowanie tej odmiany jest zbliżone do typu czyli świerka pospolitego. Rozmnażana jest przez szczepienie ...